یک نشست متفاوت برای متخصصان قلب

نویسنده:
اکتوور
تاریخ انتشار:
15 مهر 1398
32

به مناسبت روز جهانی قلب، سمپوزیوم یک روزه‌ای به میزبانی شرکت داروسازی اکتوور با هماهنگی فدراسیون جهانی قلب و همراهی انجمن‌های تخصصی قلب و عروق ایران و با حضور بیش از 150 نفر از پزشکان و متخصصین قلب و عروق برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اکتوورکو، محور اصلی این نشست بر مباحث اخلاق پزشکی و ضرورت تمرکز پزشکان بر دوری بیماران از عادت های مضر برای قلب متمرکز بود. دکتر فریدون نوحی رئیس انجمن قلب ایران در آغاز این مراسم، هدف‌گذاری شعار امسال روز جهانی قلب را آگاهی بخشی و جلب مشارکت همگانی در دستیابی به سلامت قلبی برای آحاد جامعه عنوان کرد. دکتر آذرخش مکری روانپزشک نیز در این برنامه تصریح کرد: از آنجایی که چاقی یکی از عوامل موثر در بروز بیماری‌های قلبی است، باید اعتراف کنیم که ترک اعتیاد به مواد غذایی چاق‌کننده، دشوارتر از ترک اعتیاد به مواد مخدر است.    در ادامه این برنامه هفت سخنرانی علمی انگیزشی توسط متخصصین مطرح قلب و عروق، روانپزشکی، غدد و متابولیسم و گوارش ارائه شد. منبع: فانا

به مناسبت روز جهانی قلب، سمپوزیوم یک روزه‌ای به میزبانی شرکت داروسازی اکتوور با هماهنگی فدراسیون جهانی قلب و همراهی انجمن‌های تخصصی قلب و عروق ایران و با حضور بیش از 150 نفر از پزشکان و متخصصین قلب و عروق برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اکتوورکو، محور اصلی این نشست بر مباحث اخلاق پزشکی و ضرورت تمرکز پزشکان بر دوری بیماران از عادت های مضر برای قلب متمرکز بود.


دکتر فریدون نوحی رئیس انجمن قلب ایران در آغاز این مراسم، هدف‌گذاری شعار امسال روز جهانی قلب را آگاهی بخشی و جلب مشارکت همگانی در دستیابی به سلامت قلبی برای آحاد جامعه عنوان کرد.

دکتر آذرخش مکری روانپزشک نیز در این برنامه تصریح کرد: از آنجایی که چاقی یکی از عوامل موثر در بروز بیماری‌های قلبی است، باید اعتراف کنیم که ترک اعتیاد به مواد غذایی چاق‌کننده، دشوارتر از ترک اعتیاد به مواد مخدر است.   

در ادامه این برنامه هفت سخنرانی علمی انگیزشی توسط متخصصین مطرح قلب و عروق، روانپزشکی، غدد و متابولیسم و گوارش ارائه شد.

منبع: فانا

مطالب مرتبط

لانچ داروی ترایتیس اکتوورکو

لانچ داروی ترایتیس اکتوورکو

پیام نهاله نراقی به مناسبت روز جهانی کارگر

گرامی‌داشت روز جهانی کارگر

برگزاری مسابقات فوتسال گروه دارویی اکتوورکو

برگزاری مسابقات فوتسال آقایان با شعار ” با هم برای سلامتی”

هفته ملی سلامت اکتوورکو

پیام سرکار خانم نهاله نراقی به مناسبت هفته سلامت

بیانیه نهاله نراقی درباره آینده روشن صنعت دارو در ایران

آینده روشن صنعت دارو در ایران