معرفى گروه غذایى

شرکت دارویی اکتوورکو

شرکت آماده لذیذ شاخه غذایى هلدینگ اکتوور

شرکت آماده لذیذ، شرکتى پیشگام در زمینه تولید مواد غذایى است که از سال 1381 در این حوزه مشغول به فعالیت مى باشد.در مجموعه کارخانجات آماده لذیذ در فضایى به مساحت 69 هزار مترمربع در کرج با بیش از 1500 نفر نیروى متخصص، محصولات غذایى با کیفیت و مطابق با ذائقه ایرانى تولید مى شود.

استفاده از بهترین مواد اولیه، تعهد به کیفیت و تولید مواد غذایى مطابق با استاندارد هاى بین المللى از جمله نکاتى است که کارخانه آماده لذیذ در تولید محصولات خود همواره درنظر دارد.

شروع فعالیت از سال 1381 

معرفى برندها و محصولات گروه غذایى

الیت: الیت برند اصلى و از قدیمى ترین تولیدات شرکت آماده لذیذ مى باشد که در سال 1384 به ثبت رسیده است. الیت پیشروى بازار در زمینه تولید مواد غذایى مانند نودالیت، عصاره و سوپ مى باشد. محصولات غذایى الیت با تمرکز بر کیفیت و با استفاده از بهترین مواد اولیه و مطابق با استانداردهاى روز دنیا تولید مى شود. با تولید محصولات غذایى آماده و نیمه آماده،انواع نودالیت، سوپ، عصاره هاى گوشتى و گیاهى، چاشنى، ادویه جات ، آش، پاستا و اسپاگتى، روغن زیتون، سوپ و نودالیت هاى لیوانى در کارخانه آماده لذیذ و بدون از دست دادن طعم،کیفیت و ارزش غذایى، موجب آشپزى آسان تر و سریع تر شده است. در حال حاضر سبد غذایى محصولات الیت،بیش از 250 نوع محصول را شامل مى شود.

کوپا: کوپا نیز برند اصلى شیرین شرکت آماده لذیذ مى باشد. کارخانه تولید محصولات کوپا در سال 1394 در شهرک صنعتى بهارستان کرج افتتاح شد. بیش از 250 کالاى متنوع از جمله بیسکوئیت،ویفر، شکلات صبحانه، آدامس، ژله و ... در این کارخانه تولید مى شود. انواع تافى، آبنبات، پاستیل و انواع نوشیدنى هاى فورى، محصولات آتى کوپا مى باشند.

سایر برندهاى آماده لذیذ

کوپا کافه، فست (آدامس)، مونتیل (آدامس)، حلالیت (غذاى نیمه آماده)، آروما( قهوه)،تم تم (بیسکوئیت)، مولینارى (روغن زیتون)، تمپو (شربت)، ایکس فست (آدامس) و فیت و فان (دسر) برندهاى شرکت آماده لذیذ مى باشند.

افتخارات

شرکت آماده لذیذ، در طول سال هاى فعالیت خود، با عزمى راسخ به عنوان یکى از موفق ترین شرکت هاى تولیدکننده مواد غذایى مطرح شده و در این عرصه توانسته عنوان صادر کننده برتر ایران را کسب کند.