اهداف و استراتژی ها

شرکت دارویی اکتوورکو

چشم انداز

تبدیل شدن به برترین شرکت داروسازی کشور با ارایه محصولات دارویی متنوع، با کیفیت جهانی در جهت خلق آینده ای سالم تر برای جامعه ایرانی

خط مشی

داروسازی اکتوورکو به عنوان یکی از بزرگترین مجموعه‌های دارویی کشور و منطقه، آرمان خویش در دستیابی به بالاترین جایگاه را مبتنی بر شجاعت، مسئولیت، احترام، صداقت و شفافیت بنا نهاده است. این ارزش‌ها کار روزانه گروه اکتوور و نحوه مواجهه با چالش‌ها و تعامل با مشتریان، شرکای تجاری و همکاران را شکل می‌دهند و ارزش‌های انسانی و نشات گرفته از فرهنگ غنی ایران عزیز، بنیاد موفقیت‌های اکتوور هستند.

هدف

اکتوور هدف خویش را تعالی این سرزمین، ارائه با کیفیت‌ترین محصولات دارویی درجهت کاهش و تسکین دردهای بیماران، ارتقاء سلامت جامعه، رشد پایدار با کمپانی‌های بزرگ بین‌المللی قرار داده است و در نظر دارد با توسعه مداوم قابلیت‌ها و ظرفیت‌های موجود، افزایش کارایی و ترغیب کارکنان خود به جستجوی راه حل‌های جدید، به هدف متعالی خود برسد. علاوه بر این، اکتوور به کسب جایگاهی والا برای تکمیل و گسترش تخصص خود ایمان دارد. در همین راستا اهداف زیر را سرلوحه اقدامات خویش قرار داده است:

ماموریت

ماموریت ما تولید محصولات دارویی با بالاترین کیفیت، با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا، نیروی انسانی متخصص و  انتخاب هوشمندانه محصولات جدید می باشد.