چهار دستاورد بزرگ

نویسنده:
اکتوور
تاریخ انتشار:
02 اسفند 1398
30

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم موجیم که آسودگی ما عدم ماست   با تاییدات خداوند متعال و تلاش بی‌وقفه و پرثمر فرزندان ایران در گروه دارویی اکتوور، چهار دستاورد بزرگ در شرایط کنونی به عنوان قطره‌ای از دریای بیکران خدمت به مردم بزرگوار سرزمینمان تقدیم می‌شود. امیدواریم در سایه توجهات حضرت حق این خدمات مستدام باشد: ۱. داروی Oseltamivir با برند Camber ۲. داروی ترکیبی Lopinavir & Ritonavir با برند Hetero ۳. محلول ضدعفونی دست با برند Micro Zoda و در نهایت… ۴. اهدای لباس حفاظت شخصی (گان استریل) به سربازان فداکار نظام سلامت از سوی خیریه مرحوم دکتر نراقی   بر خود لازم می‌دانیم مراتب تشکر و سپاس از زحمات بی‌دریغ همکاران گرامی در وزارت بهداشت، سازمان غذا و دارو، وزارت امورخارجه، وزارت راه و شهرسازی، هواپیمایی ماهان و تمام دوستان گرامی در گروه دارویی و غذایی اکتوور را داشته باشیم.

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم

موجیم که آسودگی ما عدم ماست

 

با تاییدات خداوند متعال و تلاش بی‌وقفه و پرثمر فرزندان ایران در گروه دارویی اکتوور، چهار دستاورد بزرگ در شرایط کنونی به عنوان قطره‌ای از دریای بیکران خدمت به مردم بزرگوار سرزمینمان تقدیم می‌شود. امیدواریم در سایه توجهات حضرت حق این خدمات مستدام باشد:

۱. داروی Oseltamivir با برند Camber

۲. داروی ترکیبی Lopinavir & Ritonavir با برند Hetero

۳. محلول ضدعفونی دست با برند Micro Zoda

و در نهایت…

۴. اهدای لباس حفاظت شخصی (گان استریل) به سربازان فداکار نظام سلامت از سوی خیریه مرحوم دکتر نراقی

 

بر خود لازم می‌دانیم مراتب تشکر و سپاس از زحمات بی‌دریغ همکاران گرامی در وزارت بهداشت، سازمان غذا و دارو، وزارت امورخارجه، وزارت راه و شهرسازی، هواپیمایی ماهان و تمام دوستان گرامی در گروه دارویی و غذایی اکتوور را داشته باشیم.

مطالب مرتبط

همکاری اکتوور با مرک

مرک، همکار مطمئن اکتوور در انتقال پیشرفته‌ترین فناوری‌های دارویی به ایران 

داروی فشار خون اکتوور-min

تولید دو داروی جدید فشار خون در کشور

تجلیل از همکاران خانم گروه دارویی اکتوور

تجلیل از همکاران خانم گروه دارویی اکتوور

M_HA1562-5

افتتاح دانشگاه علمی کاربردی و تخصصی مراقبت سالمندی کهریزک

M_HA0485

هشتمین نمایشگاه «ایران فارما» برگزار شد