حضور هلدینگ دارویی اکتوور در پنجمین نمایشگاه فارمکس

نویسنده:
تاریخ انتشار:
06 شهریور 1402
4R4A0607

پنجمین نمایشگاه فارمکس  خاورمیانه در مرکز نمایشگاهی ایران مال تهران، از تاریخ ۳۱ مرداد تا ۳ شهریور ۱۴۰۲ و هم‌زمان با روز داروساز و روز پزشک برگزار شد.

پنجمین نمایشگاه فارمکس  خاورمیانه در مرکز نمایشگاهی ایران مال تهران، از تاریخ ۳۱ مرداد تا ۳ شهریور ۱۴۰۲ و هم‌زمان با روز داروساز و روز پزشک برگزار شد.

نمایشگاه فارمکس امسال با شعار «فعالین داروسازی کشور در زیر یک سقف» با حضور تولیدکنندگان مواد اولیه، سرمایه‌گذاران، داروسازان تا صنایع وابسته مانند چاپ و بسته‌بندی را گرد هم آورده است. این رویداد بین‌المللی، فرصت‌های کسب و کار در حوزه داروسازی را برای فعالان صنایع اصلی و صنایع وابسته، ارتقا داده و به رشد و پویایی شرکت‌های داخلی کمک می‌کند.

هلدینگ اکتوور در دو شاخه دارویی وغذایی فعال بوده و مجموعا با بیش از 5000 نفر نیروی انسانی در ده مجموعه مختلف فعالیت می کند. در حال حاضر اکتوور، دارای 5 شرکت تولیدی فعال در حوزه دارو است:

_  شرکت داروسازی اکتوورکو

_ شرکت داروسازی آتی­فارمد

_ شرکت داروسازی اکتروخاورمیانه

_ شرکت داروسازی البرز زاگرس

_ شرکت دارویی اکتوبیوکم

اکتووردر 15 حوزه‌ی درمانی و با دارابودن بیش از 320 محصول دارویی، با لحاظ بالاترین استانداردهای مورد تایید سازمان های داخلی و بین المللی، تاکنون توانسته در تولید و تامین دارو با کسب افتخارات فراوان، بزرگترین و با سابقه ترین گروه خصوصی دارویی در ایران و خاورمیانه را تشکیل دهد. گروه دارویی اکتوور با هدف تولید و تأمین نیاز دارویی بیماران ایرانی در دستیابی به بهترین کیفیت، در رده جهانی، پایه‌گذاری شده است و همواره یکی از شرکت های پیشرو، در تولید بهترین داروهای بازار ایران و منطقه است.

مطالب مرتبط

HY6A3173

کمک به درمان دردهای عصبی و کم خونی با مکمل ایرانی

Testicular cancer

مصاحبه با آقای دکتر محمد پوری درباره سرطان بیضه

کنگره متخصصین زنان و زایمان

بیستمین کنگره متخصصین زنان و زایمان با هدف افزایش سطح دانش و علوم پزشکان برگزار شد

لانچ داروی دیابت اکتوورکو

داروی ترکیبی خوراکی دیابت در کشور توسط محققان ایرانی تولید شد!

لانچ داروی ترایتیس اکتوورکو

لانچ داروی ترایتیس اکتوورکو