بیستمین کنگره متخصصین زنان و زایمان با هدف افزایش سطح دانش و علوم پزشکان برگزار شد

نویسنده:
اکتوورکو
تاریخ انتشار:
29 خرداد 1403
کنگره متخصصین زنان و زایمان

به گزارش روابط‌ عمومی گروه دارویی اکتوور، بیستمین کنگره بین‌المللی انجمن متخصصین زنان و زایمان ایران با هدف افزایش سطح دانش و علوم پزشکان در حوزه تخصصی زنان و زایمان برگزار شد.

بیستمین کنگره متخصصین زنان و زایمان با هدف افزایش سطح دانش و علوم پزشکان در حوزه تخصصی زنان و زایمان برگزار شد و به دلیل برنامه‌های متنوع و کاربردی، مورد استقبال گسترده‌ای از سوی جامعه پزشکی و متخصصان قرار گرفت.

در این کنگره  آخرین و تازه‌ترین مطالب علمی از سطوح دانش تخصصی زنان و زایمان در اختیار متخصصین این رشته قرار گرفت. سمپوزیوم علمی شرکت آتی فارمد نیز با عنوان نقش استروژن در ART و HRT از جمله پنل‌های متعدد برگزار شده در این کنگره تخصصی بود.

در طی این سمپوزیوم دکتر ربابه طاهری پناه استاد دانشگاه شهید بهشتی، مطالب علمی در مورد استروژن درمانی ارائه کردند و در ادامه دکتر شهرزاد دهناد مدیکال ادوایزر شرکت آتی فارمد، داروهای جیناتی و پریکوئین، جدیدترین داروهای این شرکت را معرفی کرد.

کنگره متخصصین زنان و زایمان اکتوورکو

کارخانه داروسازی آتی فارمد: پیشگام در تولید داروهای هورمونی با کیفیت بالا

شرکت داروسازی آتی فارمد، یکی از زیرمجموعه‌های گروه دارویی اکتوور، با هدف تولید داروهای هورمونی با بهره‌گیری از پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌های روز دنیا تأسیس شده است. این کارخانه به‌عنوان اولین تولیدکننده داروهای هورمونی با گواهینامه GMP در ایران شناخته می‌شود.

 

محصولات جدید این کارخانه شامل دو داروی مورد استفاده در هورمون‌درمانی پس از یائسگی هستند. داروی جیناتی، قرص واژینال حاوی ۱۰ میکروگرم استرادیول همی‌هیدرات، و داروی پریکوئین، قرص خوراکی استروژن کونژوگه است که در سه دوز ۰.۳، ۰.۶۲۵ و ۱.۲۵ میلی‌گرم تولید می‌شود. دوز ۰.۳ میلی‌گرم این دارو برای اولین بار در ایران توسط شرکت آتی فارمد تولید شده است.

مطالب مرتبط

HY6A3173

کمک به درمان دردهای عصبی و کم خونی با مکمل ایرانی

Testicular cancer

مصاحبه با آقای دکتر محمد پوری درباره سرطان بیضه

کنگره متخصصین زنان و زایمان

بیستمین کنگره متخصصین زنان و زایمان با هدف افزایش سطح دانش و علوم پزشکان برگزار شد

لانچ داروی دیابت اکتوورکو

داروی ترکیبی خوراکی دیابت در کشور توسط محققان ایرانی تولید شد!

لانچ داروی ترایتیس اکتوورکو

لانچ داروی ترایتیس اکتوورکو