برای تامین بخشی از نیازهای دارویی کشور آماده هستیم

نویسنده:
اکتوورکو
تاریخ انتشار:
17 اردیبهشت 1398
ض9

مدیرعامل گروه داروسازی اکتوور استان البرز با اشاره به شرایط تحریمی کشور گفت: برای تامین بخشی از نیازهای دارویی کشور آماده هستیم. به گزارش روابط عمومی گروه اکتوور،نهاله نراقی روز سه شنبه در حاشیه بازدید معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری از مجموعه دارویی اکتوور در شهرک صنعتی بهارستان کرج افزود: امروز سند همکاری با معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری امضا کردیم و امیدواریم بتوانیم از فناوری موجود کشور برای تامین نیازهای داخلی استفاده کنیم . وی ادامه داد: باید فناوری را به صنعت متصل کرد و از ظرفیت های موجود برای بهبود شرایط تولید استفاده بهینه به عمل آورد. نراقی گفت: گروه داروسازی اکتوور امروز به مرکز شتاب دهنده تولید مجهز شد و از توانمندی نخبگان برای نوآوری در تولید استفاده خواهد کرد. مدیرعامل گروه تولیدی اکتوور بیان داشت: اکنون 190 قلم دارو در این مجموعه تولید می شود که برای درمان مغز و اعصاب ، ام اس، سرطان، ایمونولوژی و گوارش در اختیار مراکز درمانی و بیماران قرار می گیرد. وی با بیان اینکه 18 درصد نیاز دارویی کشور دراین مجموعه تامین می شود، افزود: از 2 سال پیش برای صادرات برنامه ریزی کرده ایم و اکنون درخواست های متعدد از کشورهای مختلف داریم . وی گفت: حدود سه هزارو 500 نفر در این مجموعه مشغول به کارهستند که 90 درصدآنان زیر 40 سال سن دارند و از نخبگان دانشگاهی کشور می باشند. امروز با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری مرکز شتاب دهنده سرعت کسب و کار گروه دارویی اکتوور راه اندازی شد. منبع: ایلنا

مدیرعامل گروه داروسازی اکتوور استان البرز با اشاره به شرایط تحریمی کشور گفت: برای تامین بخشی از نیازهای دارویی کشور آماده هستیم.

به گزارش روابط عمومی گروه اکتوور،نهاله نراقی روز سه شنبه در حاشیه بازدید معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری از مجموعه دارویی اکتوور در شهرک صنعتی بهارستان کرج افزود: امروز سند همکاری با معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری امضا کردیم و امیدواریم بتوانیم از فناوری موجود کشور برای تامین نیازهای داخلی استفاده کنیم .

وی ادامه داد: باید فناوری را به صنعت متصل کرد و از ظرفیت های موجود برای بهبود شرایط تولید استفاده بهینه به عمل آورد.

نراقی گفت: گروه داروسازی اکتوور امروز به مرکز شتاب دهنده تولید مجهز شد و از توانمندی نخبگان برای نوآوری در تولید استفاده خواهد کرد.

مدیرعامل گروه تولیدی اکتوور بیان داشت: اکنون 190 قلم دارو در این مجموعه تولید می شود که برای درمان مغز و اعصاب ، ام اس، سرطان، ایمونولوژی و گوارش در اختیار مراکز درمانی و بیماران قرار می گیرد.

وی با بیان اینکه 18 درصد نیاز دارویی کشور دراین مجموعه تامین می شود، افزود: از 2 سال پیش برای صادرات برنامه ریزی کرده ایم و اکنون درخواست های متعدد از کشورهای مختلف داریم .

وی گفت: حدود سه هزارو 500 نفر در این مجموعه مشغول به کارهستند که 90 درصدآنان زیر 40 سال سن دارند و از نخبگان دانشگاهی کشور می باشند.

امروز با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری مرکز شتاب دهنده سرعت کسب و کار گروه دارویی اکتوور راه اندازی شد.

منبع: ایلنا

مطالب مرتبط

HY6A3173

کمک به درمان دردهای عصبی و کم خونی با مکمل ایرانی

Testicular cancer

مصاحبه با آقای دکتر محمد پوری درباره سرطان بیضه

کنگره متخصصین زنان و زایمان

بیستمین کنگره متخصصین زنان و زایمان با هدف افزایش سطح دانش و علوم پزشکان برگزار شد

لانچ داروی دیابت اکتوورکو

داروی ترکیبی خوراکی دیابت در کشور توسط محققان ایرانی تولید شد!

لانچ داروی ترایتیس اکتوورکو

لانچ داروی ترایتیس اکتوورکو