ارسال محموله کمک دارویی – غذایی هلدینگ اکتوورکو به مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان

نویسنده:
اکتوورکو
تاریخ انتشار:
23 اسفند 1402
ارسال محموله کمک دارویی - غذایی هلدینگ اکتوورکو به مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان

محموله کمک‌های اهدایی هلدینگ اکتوورکو و خیریه دکتر نراقی شامل مواد غذایی و اقلام مختلف دارویی به مناطق سیل زده جنوب شرق کشور ارسال شد.

محموله کمک‌های اهدایی هلدینگ اکتوورکو و خیریه دکتر نراقی شامل مواد غذایی و اقلام مختلف دارویی به مناطق سیل زده جنوب شرق کشور ارسال شد.

به گزارش روابط عمومی گروه دارویی اکتوورکو در پی سیل گسترده در استان سیستان و بلوچستان که خسارات سنگینی به شهرها و روستاهای مختلف استان وارد کرد، بنیاد خیریه دکتر مصطفی نراقی که در راستای مسئولیت اجتماعی و فعالیت‌های خیرخواهانه گروه اکتوورکو در حوزه خدمات آموزشی، درمانی و معیشتی فعالیت دارد با ارسال یک محموله شامل مواد غذایی خشک اهدایی شرکت آماده لذیذ از قبیل انواع ویفر، بیسکویت و نودالیت که در شرایط بحرانی منطقه به سهولت قابل مصرف است و همچنین محموله‌ای شامل اقلام دارویی مختلف اهدایی شرکت دارویی اکتوورکو به یاری ساکنان منطقه سیل زده آمد.

سیل اخیر در سیستان و بلوچستان بیش از هزار روستا و شهرهای مختلف در ۱۶ شهرستان استان را درگیر آب گرفتگی کرد و زندگی ۴۰۰ هزار نفر را با بحران مواجه کرد.

در حوزه کشاورزی نیز بیش از ۱۸ هزار هکتار اراضی زراعی آبی، ۱۹۰۰ هکتار اراضی باغی، ۲۰۰ واحد گلخانه، ۳۰۰ واحد دامداری روستایی و عشایری، ۲۷۰ حلقه چاه، ۱۰۰ کیلومتر راه بین مزارع و ۸۰ بند و سازه آبخیزداری آسیب دیدند.

مطالب مرتبط

رونمایی از داروی نوروستایل شرکت داروسازی اکتوورکو

کمک به درمان دردهای عصبی و کم خونی با مکمل ایرانی

Testicular cancer

مصاحبه با آقای دکتر محمد پوری درباره سرطان بیضه

کنگره متخصصین زنان و زایمان

بیستمین کنگره متخصصین زنان و زایمان با هدف افزایش سطح دانش و علوم پزشکان برگزار شد

لانچ داروی دیابت اکتوورکو

داروی ترکیبی خوراکی دیابت در کشور توسط محققان ایرانی تولید شد!

لانچ داروی ترایتیس اکتوورکو

لانچ داروی ترایتیس اکتوورکو