پیام مدیرعامل

شرکت دارویی اکتوورکو

سخن خود را با نام و یاد خداوند مهربانی آغاز می‌کنم که سرچشمه همه پیروزی‌ها و نهایت همه خوشبختی‌ها اوست. اکنون که پروژه طراحی سایت جدید ما به پایان رسیده است، مایه خرسندی بنده به عنوان مدیریت مجموعه است که فرصت آن را یافته‌ باشم چند کلمه‌ای با شما مخاطب گرامی، سخن بگویم.
موفقیت هر مجموعه‌ای، مرهون کوشش‌های کسانی است که دلسوزانه، دست به دست یکدیگر داده و با تلاشی جمعی، کمر به خدمت مردم و شکوفایی کشور می‌بندند. بر هیچکس پوشیده نیست که مام عزیز میهن، روزهای سختی را طی می‌کند و نفس‌های اقتصاد و اجتماع ما به شماره افتاده است. اینجانب به نوبه خود، از سعی و کوشش بی‌وقفه و شبانه‌روزی همکارانم، که با همت والای خود، در مسیر سربلندی ایران عزیز گام بر می‌دارند، تجلیل و تشکر می‌نمایم و خود را مدیون زحمات بی‌شائبه ایشان احساس می‌کنم.
عامل اصلی در کسب هر موفقیتی، تدوین و تشخیص اهداف است و هدفگذاری مهمترین عامل حرکت و خلق آینده است. تلاش‌های ما زمانی ارزشمند خواهد شد که معطوف به هدف باشد. کسب رضایت، خشنودی و اعتماد جامعه و مخاطبین، ماموریت و تعهدی بسیار بزرگ است که جز با منابع انسانی مستعد و خوش‌فکر و همراهی یک مدیریت قوی و توانمند و رسیدن به درکی عمیق از اصول اخلاقی و بهره‌مندی از انگیزه‌ای درونی برای پیروزی بر مشکلات بدست نمی آید.
ایجاد یک برند خوشنام و ماندگار در سایه توجه به مشتری‌مداری، ارتقای کیفیت کار، رضایت کارکنان و تأمین منافع استفاده کنندگان، نه یک شعار، بلکه برای ما یک اعتقاد و باور است. ما خلق بالاترین ارزش برای مخاطبین و کسب حداکثر رضایت آنان را در دستور کار خود قرار داده‌ایم و به همین منظور نیز افزایش بهره‌وری، بهبود مستمر، ارتقای دانش و نوآوری را جزو اولویت‌های خود منظور کرده‌ایم.
خوشبختانه سرعت و شتاب روز افزون فناوری و تاثیر مثبت آن بر رفاه و تعالی بشر، طی دو دهه گذشته، بیش از هر زمان دیگر مشهود بوده است و تغییرات و ورود فناوری‌های جدید و جایگزین شونده، چنان نو به نو اتفاق می‌افتد که همپایی با فناوری را، کاری سخت و نیازمند تلاش پیوسته کرده است.
وب سایت یک مجموعه، اعتبار مجازی آن، وجهه تعاملات با مخاطب و نشان‌دهنده شأن و مایه آبروی آنلاین مجموعه است. امروز که به لطف خدا، وب سایت ما، بر اساس آخرین استانداردها، طراحی و اجرا شده است، امید دارم که بتوانیم از طریق سایت جدید، ارتباطی آسان‌تر و تعاملی سازنده‌تر با مخاطبین گرانقدر را تجربه کنیم.
برای شما کاربر گرامی، وبگردی خوبی را آرزومندم و از خداوند بزرگ می‌خواهم من و دیگر همکارانم را در پوشاندن جامه عمل، به آرزوی دیرینه خود، که موفقیت در خدمت‌گذاری به انسان‌هاست، پیروزی و بهروزی عنایت فرماید و ما را از یک عمر کار و تلاش مداوم، سربلند و سرافراز بیرون آورد.