خدمات بازرگانی

شرکت دارویی اکتوورکو

ارائه کالاهای تولیدی شما به بازارهای داخلی و خارجی، از جمله فعالیت‌های اصلی متخصصان ما در بخش خدمات بازرگانی این مجموعه است. در این قسمت کلیه اقدامات لازم مبنی بر شناسایی نیازهای بازارهای خارجی و تهیه دستورالعمل‌های مبنی بر صادرات کالاها در دستور کار افراد قرار دارد. توسعه بازار و شناساندن محصولات داخلی به بازارهای هدف خارجی از مهمترین فعالیت‌های ما در این حیطه است. 

برندسازی و معرفی موفق محصولات و همچنین ارسال سالم و امن کالاهای تولیدی شما تولید‌کنندگان عزیز به جوامع خارجی از جمله تلاش‌ها و فعالیت‌هایی است که به منظور ایجاد رونق اقتصادی و گردش بیش از پیش چرخه‌ی صنعت داخلی توسط کارشناسان زبده بازرگانی ما انجام می‌شود.

همواره یکی از پارامترهای اساسی در جهت پیشبرد اهداف تولیدی شرکت، شناسایی دقیق نیازهای تجهیزاتی و عملیاتی در پروژه‌ها است. این روند به سبب کاهش حداکثری هزینه‌ها و تسریع در نهایی‌سازی طراحی سفارشات بکار می‌رود. به همین دلیل برخورداری از تیم ماهر و با تجربه در این زمینه می‌تواند تجربه‌ای شیرین از همکاری با یک تیم‌ حرفه‌ای که سبب آرامش خیال شما کارفرمایان عزیز می‌شود را در بر داشته باشد.

خدمات بازرگانی ما برای شما

فرصت های شغلی

شناسایی نیازها

شناسایی نیازهای بازارهای خارجی

اطلاعات رایگان

شناسایی تولیدات

شناسایی تولیدات درجه یک و برتر تامین کنندگان داخلی مطابق با نیاز بازارهای جهانی

تغییر تعریف

تهیه تبلیغات

تهیه تبلیغات درست و اصولی برای هر محصول

سفارش کالا

سفارش کالا

خرید و انجام سفارش کالا از تامین کننده

بسته بندی و ارسال

بسته بندی و ارسال

بسته‌بندی و ارسال کالاها به سوی بازارهای هدف

حق انتقاد

انجام امور گمرکی

انجام تمامی مراحل گمرکی و ترخیص کالا