درباره ما

شرکت دارویی اکتوورکو

مجموعه ما یکی از بزرگترین مراکز فعال در حوزه ـــــــــــــــ در سطح کشور است. این مجموعه در سال ـــــ در شهر ــــ تاسیس شد. موسس و مدیر عامل ما  ــــــــــ هستند. ما مفتخریم که در حال تلاش برای دستیابی به آرمان‌های بنیادینی هستیم که سبب رشد و شکوفایی و پیشرفت در تمامی عرصه‌های کاریمان شده‌است. همچنین در راس آرمان‌های ما رضایت شما عزیزان و تعامل موفق با شما مخاطبان گرامی قرار دارد. ارائه بهترین خدمات و گسترش ارتباطات موثر در زمینه پشتیبانی از فعالیت‌های دوسویه ما، در دستور کار تمامی عوامل این مجموعه قرار دارد. همکاری مستمر و هماهنگ میان تمامی دستگاه‌های مجموعه ما سبب رضایتمندی شما عزیزان و دستیابی سریع به اهداف شرکت شده‌است.

ارزشهای مجموعه

هلدینگ ما، سعی میکند، با یک برنامه راهبردی درست بین شرکت‌های تابعه این هم افزایی‌ها را ایجاد کند. واقعیت این است که امکان استفاده از منابع آزاد و به اشتراک گذاشتن توانمندی‌ها، صرفه‌جویی در مقیاس وهم چنین قدرت انعطاف‌پذیری بالا، خصوصا در شرکت‌های هلدینگ تخصصی مانند ما، مزیتی است که در شرایط برابر، شرکت‌های دیگر از آن بهره ای ندارند. ستاد هلدینگ ما شامل چهار فرایند است :

برنامه ریزی

شناسایی راهکارهای مفید

تضمین اصالت کالا و ارائه گارانتی‌های معتبر

کنترل

بکارگیری نیروهای متخصص

تضمین اصالت کالا و ارائه گارانتی‌های معتبر

نظارت

استفاده از تجهیزات مدرن و نوین

تضمین اصالت کالا و ارائه گارانتی‌های معتبر

به بیان دیگر، وظیفه‌ی ما به عنوان شرکت هلدینگ، نظارت اجرایی، حمایت، تعیینِ پارامترهای مدیریتِ ریسک و قرار دادن افراد مناسب در پُست‌های مناسب است به صورتی که با استراتژی کلی شرکت هلدینگ ما همخوانی داشته باشد. وقتی شرکت‌های فرعی، سودهای سهام را به ما می‌پردازند، می‌توانیم مبالغ دریافتی را در موقعیت‌های دیگر، سرمایه‌گذاری کنیم. یعنی می‌توانیم پولی را از یک شرکت فرعی‌ که پیشرفت کندی دارد، بگیریم و در شرکت فرعی دیگری سرمایه‌گذاری کنیم که عملکرد رضایت‌بخش‌تری داشته است.

شرکت داده ورزان
طراح و مجری ایده های تحت وب

products-quality

0

سال سابقه فعالیت
افزایش کیفیت محصولات

0

قلم محصول
management-Synergistic

0

تعداد کارکنان
حضور موثر در بازار

0

تعداد نمایندگی ها

ما سعی کرده‌ایم طوری خدمات خود را طراحی کنیم که به راحت ترین روش ممکن مزیت اصلی سرویس ما به مشتریان ما برسد و با رعایت استانداردهای جهانی و ملی، طی فرایندی منطقی، طوری سرویس را برای مشتری انجام دهیم که تقاضای آن و بهره مندی از مزایای آن برای مشتری نهایی سهل الوصول و آسان باشد. هم خود را مصروف کرده‌ایم تا سرویسی را به مشتریان خود ارائه کنیم که طول عمر مفید خروجی آن طولانی و هزینه های تحمیلی به مشتری کم و بازده آن بالا باشد. سرویسی که مشکلی را از مردم حل کند و موجب دعای خیر ایشان شود.
عزم خود را جزم کرده‌ایم که صرفا تبلیغات ما دلپسند نباشد، بلکه علاوه بر تبلیغات زیبا و مناسب، خود سرویس هم در کاربرد خود، مفید و موثر واقع شود. با عنایت به سال ها تجربه ما در ارائه این خدمات، اگر مشتری محترم بر دانش و تجربه ما صحه بگذارد، به لطف خدا می‌توانیم ادعا کنیم که خروجی نهایی برای او رضایت بخش و کاملا قابل قبول خواهد بود. زیرا سالها کار این را برای ما ثابت کرده است. بهترین روش جذب مشتری جدید برای سرویس ها و خدمات ما این است که یک مشتری شدیدا رضایتمند صدای خود را به دوستان و آشنایان خود برساند.

certificates

تولید

پیروی از قواعد بین‌المللی و استانداردهای جهانی در طراحی سرویس

mechanization-process

تجهیز

مکانیزه کردن فرایند تقاضای سرویس و ارائه خدمت به مشتریان

interview-icon

پشتیبانی

رضایت‌سنجی و نظرسنجی از مشتری بعد از ارائه سرویس

Service-upgrades

خدمات پس از فروش

پیروی از قواعد بین‌المللی و استانداردهای جهانی در طراحی سرویس

نمونه محصولات

لپیکسا (آپیکسابان)

لپیکسا (آپیکسابان)

اطلاعات بیشتر
گلوداپلاس® (داپاگلیفلوزین/متفورمین)

گلوداپلاس® (داپاگلیفلوزین/متفورمین)

اطلاعات بیشتر
رالیزا (رانولازین)

رالیزا (رانولازین)

اطلاعات بیشتر
دیپتا® (لیناگلیپتین)

دیپتا® (لیناگلیپتین)

اطلاعات بیشتر